Regulamin Lawendowej Wiedźmy

Oficjalny regulamin:

Regulamin na lekko:

Regulamin dla właścicieli psów:

Regulamin na lekko

(na terenie obiektów obowiązuje oficjalny regulamin)

"U Lawendowej Wiedźmy" obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów i czegokolwiek. Jeśli musisz palić , bo taka karma to rób to jak najdalej możesz lub w miejscach do tego wyznaczonych

  1. Buty zostaw przy wejściu. Po domach chodzimy boso lub w domowych papciach - drewniane podłogi zabezpieczone są ekologicznie olejem przez co ku naszej rozpaczy są absolutnie nie zmywalne 🙂 .

2. Każdy bierze odpowiedzialność za siebie. W szczególności jednak pilnuj swoich dzieci, bo... coraz trudniej jest zrobić nowe ;).

3. Nie oceniamy nikogo. Szanujmy siebie nawzajem i swoją pracę.

4. Aby uniknąć odrzucenia przez społeczność domu - sprzątaj po sobie - jesteś na wakacjach, a my nie będziemy Cię pilnować.

5. Dajemy sobie wsparcie, miłość i akceptację, byśmy mogli z poczuciem bezpieczeństwa i radośnie odpoczywać oraz pracować.

6. Sytuacje dotyczące spraw trudnych, awarie i problemy zgłaszaj personelowi - z błahostkami radź sobie sam...

7. Personel nie ponosi odpowiedzialności za Twoje emocje i daje Ci pełną przestrzeń byś je przeżył - tzn. możesz mieć nawet czasami "focha" . Wsparcie masz w sobie, gospodarzach i innych domownikach - jeśli masz odwagę po nie sięgnąć. Długie egzystencjalne rozmowy przy kominku mile widziane...

8. Można, a nawet trzeba biesiadować przed kominkiem lub w jadalni , do godziny 5.45 czyli na 15 min. przed ukończeniem ciszy nocnej , ale w żadnym wypadku nie należy:

- wznosić głośno toastów stukając się szkłem

- wykonywać telefonów do kolejnych żon swoich lub cudzych ( w tych okolicznościach zwanych "Starymi" )

Tych, którzy śpią prosi się usilnie o nie podsłuchiwanie , tych , którzy biesiadują 😉 .

Karaoke i popisy innych talentów (głośnych ) dozwolone tylko do 22.00 , chyba, że w wieczorku biorą udział wszyscy mieszkańcy domu.

9. Brzydkich słów używamy tylko poza zakresem słyszalności dzieci i osób szczególnie wrażliwych . Wrażliwość prosimy wcześniej zgłosić w recepcji . Najbliższa recepcja w Hotelu Gołębiewski w Wiśle... 🙂 Oczywiście żartujemy i liczymy na kulturę naszych Gości.

10. Pory posiłków wg planu. Istnieje możliwość ich modyfikacji i elastycznego dopasowania do Ciebie , byś miał okazję swobodnie wykorzystać swój czas, ale daj znać jaki masz plan , bo ktoś będzie na Ciebie czekał...a na tego kogoś dzieci w domu :).

11.  Dziękuj naturze i osobom, które Cię otaczają każdego dnia. Dziękuj i Im i Sobie. Ciesz się, że jesteś. Obserwuj siebie i bądź tu i teraz, w miarę możliwości - wykorzystaj dobrze swój czas... 🙂 .

12. U nas nie ma telewizora, ani radia . Przyjeżdżasz do nas , aby być ze sobą, Twoimi Bliskimi i innymi Ludźmi. Zabierz jeśli masz gry towarzyskie np. chińczyka, komputerowe i flirt 😉 , ...Jakieś filmy, komputer , a najlepiej dobrą książkę 🙂

13. Jeśli nie zgadzasz się z regulaminem i nie potrafisz go zaakceptować nie przyjeżdżaj, a jeśli już jesteś - jedź do domu, bo nie uda się Twój wypoczynek . Bądź szczery ze sobą, a znajdziesz swoje miejsce.

14. Przeżyj sytuacje trudne one mogą wystąpić i jest to całkowicie normalne. To doda Ci siły i pozwoli zaufać sobie.

15. Jeśli chcesz zgłosić dodatkowy punkt do regulaminu możesz to zrobić.

16. Wiedźma święta nie jest, ale ma świętą cierpliwość. Jeśli chcesz nas wkurzyć to możesz to zrobić nie segregując śmieci . Dzięki 🙂 .

A teraz kilka uwag porządkowych:

- abyś miał pewność, ze pokój na Ciebie czeka, a my , że przyjedziesz, wpłać zadatek niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji lub wg naszej umowy.

- zadatek nie podlega zwrotowi jeśli rezerwacja zostanie wycofana na tyle późno, że nie uda się wynająć rezerwowanej przez Ciebie przestrzeni. Jeśli zostanie sprzedana - dostaniesz zwrot zadatku bądz voucher do wykorzystania w przyszłości.

- zadatek wynosi 50% kosztów noclegów ( ale nie mniej niż 200,-zł ) + 100% zapłaty za pierwszy zamówiony posiłek.

- doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 11:00, aczkolwiek nie wyrzucamy Gości co znaczy , że jeśli w danym dniu pokój nie został wynajęty kolejnym gościom, możesz pozostać w nim do wieczora :).

- należności związane z pobytem ureguluj w dniu Twojego przyjazdu lub dnia następnego rano.

- jeśli skrócisz pobyt nie możesz liczyć na zwrot zapłaty za pobyt.

- jeśli nie przyjedziesz o umówionej godzinie , a nie wpłaciłeś zadatku - Twoja rezerwacja jest anulowana . Jeśli dasz znać - nie ma sprawy, czasami tak bywa.

- jeśli zadatkowałeś rezerwację, a nie przyjedziesz przed upływem doby od daty rezerwacji to Twoja rezerwacja zostaje anulowana, chyba, że zadzwonisz i ją potwierdzisz. Nie możesz jednak liczyć na obniżenie kosztów za nie wykorzystany nocleg.

- nie odpowiadam za przedmioty wartościowe pozostawione w pokojach lub na posesji.

- nie używaj w pokoju grzałek i grzejników, a z suszarki do włosów, lokówki i prostownicy korzystaj wyłącznie w łazience umieszczając włączone przedmioty w umywalce. Przed wyjściem upewnij się, że zostały wyłączone. Włączenie do gniazdka w pokoju grzejnika spowoduje wyłączenie prądu w pokoju (wywali bezpiecznik) iiiii się o tym dowiemy 🙂 !!

- pilnuj swoich zwierząt, aby nie przeszkadzały innym domownikom oraz sprzątaj po nich , bo przestrzeń wokół Ciebie należy do wszystkich :). Psie kupy wyrzucaj do specjalnego pojemnika na śmieci.

Dziękujemy 🙂

"U Lawendowej Wiedźmy" -pokoje i domy do wynajecia w e-nocleg.plNoclegi e-nocleg.plIstebna noclegi